Google Keep — безкоштовний сервіс, створений компанією Google у 2013 році, який призначений для створення і зберігання нотаток. Google Keep доступний у Google Play для Android-пристроїв і у Google Drive як інтернет-застосунок.
Щоб скористатися цим сервісом, перейдіть за посиланням https://keep.google.com або на Google Диску виберіть:
Якщо у вас немає в переліку цього сервісу, натисніть Більше – Інші продукти від Google і знайдіть його.
Вам відкриється вікно записника. Можливо останнім часом відбулися незначні зміни в сервісі, тоді деякі написи чиїх розміщення не співпадатимуть. Якщо у вас з цього приводу виникнуть незручності, звертайтеся за допомогою до тренера.
У вільному полі нової нотатки запишіть її назву, запишіть справи. Ви можете створювати нотатки із списком, завантажувати фото. Завдання в списку можна міняти місцями простим перетягуванням.
Якщо в списку завдань натиснути квадратик, то завдання помітиться як виконане.
Навівши курсор на нотатку, ви побачите меню.
За допомогою нього ви можете:
- встановити нагадування
- Надати доступ іншим особам. Наприклад, ви працюєте над проектом, створюєте перелік завдань, надаєте доступ всім учасникам і разом працюєте. Кожен відразу бачить, що виконано, а що залишилось.
- змінити колір фону;
- заархівувати;
- та інше
Якщо у вас зібралося багато нотаток, їх можна групувати за допомогою міток. Створивши нотатку, натискаємо Додати мітку і вибираємо одну із запропонованих або створюємо іншу. Назви міток можна редагувати.
Розкривши ліву бокову панель ви отримаєте ще більше можливостей для налаштування.
Нотатки можна відправляти в архів, а потім при потребі відновлювати:
Нотатку можна закріплювати вгорі списку, натиснувши кнопку у верхньому правому куті нотатки.
Можна змінити режим показу всіх нотаток, списком або таблицею, натиснувши кнопку у правому верхньому куті сторінки.
Такий записник дуже зручний своєю синхронізацією з смартфоном. Тоді ви зможете постійно переглядати свої найважливіші справи, видаляти їх, змівши з екрана рукою. Ваш гаджет нагадає про справу , що ви запланували звуковим сигналом. Можна також додавати нотатки за допомогою звукового запису, продиктувавши текст у мікрофон.
Зручно, цікаво і є важливим елементом тайм-менеджменту сучасної людини.