Шукаючи  альтернативні програми тим, з якими вже працювала. Яким же було здивування, коли перша ж програма виявилася легкою, простою і зручно. До того ж майже безкоштовною (в безкоштовній версії можна записати відеозахоплення екрану комп’ютера, відеозвернення  тривалістю до 15 хвилин, озвучити його).  Для роботи з програмою потрібно мати встановлений JavaScript (якщо немає – встановіть).

Можливості безкоштовного плану можна переглянути тут https://screencast-o-matic.com/plans.

До цікавих особливостей програми можна віднести  публікацію відео відразу на Youtube або у Google  Classroom.

Також з’явилася нова можливість додавати музичні треки: у безкоштовній версії їх 30.

Перейдіть на головну сторінку http://screencast-o-matic.com, зареєструйтесь чи авторизуйтесь через акаунт Google. Після цього завантажте програму.

Щоб оцінити її можливості (для тих, хто не знайомий, оскільки програма досить популярна) пропоную записати відеопрезентацію з її допомогою.

Спочатку займіться підготовкою обладнання і матеріалів.  Для цього підготуйте потрібну презентацію, продумайте голосовий супровід, як ви будете її озвучувати. Налаштуйте мікрофон і… починаємо!

Увімкніть презентацію на режим демонстрації слайдів.

Запустіть програму  Screencast-O-Matic. 

Зверніть увагу на зручну функцію Screencast-o-matic – місце розташування курсора підсвічується жовтим кругом, це корисно, коли потрібно показати здійснювані користувачем дії.

Залишилось відправити відео на YouTube для надсилання Звітної форми. Зауважте, що це можна було зробити і відразу, під час запису.