Для завантаження документів на сайт є кілька способів.

Спосіб 1. Найпростіший

Якщо Ваша мета – викласти документ із комп’ютера для того, щоб користувач отримав його в такому ж вигляді, треба завантажити файл безпосередньо на сайт для подальшого скачування.  Для цього у WIX є кілька можливостей.

Можна натиснувши кнопку Завантажити (1), вибрати тип завантажуваного файла: фото (2), аудіозапис (3), документ (4). Оберемо завантаження документа.

Ви бачите перелік файлів, які можна завантажувати на сайт, кнопку для завантаження файлів з комп’ютера (5), можливість створювати папки для сортування (6), та кнопку для додавання вибраних файлів на сайт (7).

При вставленні файлу на сторінці сайту з’явиться іконка, яку можна змінити (9), натиснувши Налаштування (8), вибрати відображення підпису (10).

Цей завантажений файл можна прикріпити до тексту (виділити частину тексту, натиснути в меню Налаштування тексту значок посилання (ланцюжок), і вибрати потрібний документ.

Аналогічно можна додавати таке посилання на кнопку, картинку, будь-яку іконку, форму.

Робити це можна в любому порядку: так як описано вище або починати з картинки і вставити на неї вибраний і завантажений файл.

Спосіб 2. Економний

Завантаження великої кількості інформації на сайт робить його “важким”, він довго завантажується і врешті-решт може переповнитись , і перестане приймати інформацію. Тому для зберігання файлів можна використати хмарне сховище. Наприклад, Google Диск. Завантаживши файл  на свій Диск, ми можемо, відкривши доступ та скопіювавши посилання, вставляти його аналогічно до способу 1.

Для цього вставити на сторінку елемент (текст, картинку, кнопку тощо). Натиснути значок посилання і вибрати Веб-адрес. У віконечко вставити скопійоване посилання на документ.

Спосіб 3. Демонстраційний

Якщо Ви бажаєте, щоб документ можна було переглянути безпосередньо на сторінці сайту, його можна вбудувати (так вбудована інструкція нижче).  Для цього скористайтесь наступною інструкцією.

Кілька особливостей.

  1. Перегляньте і встановіть нормальні для читання документа розміри.
  2. Якщо фон вашого сайту робить незручним читання документа, поставте під нього вже відомий вам елемент БОКС,вибравши потрібний колір фону.