Для створення сторінок на сайті заходите в редактор сайту і натискаєте вгорі зліва кнопку Сторінки.

Отримаєте вікно з переліком існуючих сторінок та кнопкою для  керування сторінками.

Створені сторінки ви можете перейменувати,  перемістити, видалити. Натиснувши на значок справа від назви сторінки, отримаєте панель для редагування даної сторінки. Щоб перемістити сторінку, потрібно натиснути значок зліва і, не відпускаючи, перетягнути вгору чи вниз, куди потрібно. Переглядайте на сторінці сайту як це виглядає.

Натиснувши Додати сторінку, вибираєте: додати нову сторінку, додати посилання чи розділ, в якому будуть згруповані кілька сторінок (значки унизу вікна).

Додавання випадного меню

Прив’язування посилання на сторінку чи сайт.

Додати підсторінки можна і до вже створених сторінок, вибравши у меню до даної сторінки Підсторінка.

Цікавим видом сторінки є якірна сторінка. Це сторінка, яка не відображається безпосередньо на сайті, а перехід на неї відбувається у випадку натискання на якийсь елемент (посилання в тексті, картинку, кнопку).

Якірна сторінка – створена звичайним способом сторінка, яка схована в меню сайту (натиснути біля її назви і вибрати Сховати).

! Не плутати з поняттям ЯКОРЯ, якому в цьому конструкторі сайтів надається трохи інше значення.

Розглянемо як вставити якірну сторінку в текст.

Для цього набрати текст, що відповідає темі створеної якірної сторінки, виділити його і в налаштуваннях тексту вибрати значок для вставки посилання (ланцюжок).

У віконечку, що з’явилося зліва вибрати  Сторінка, справа вибрати цю сторінку і натиснути Готово. Перевірити, натиснувши вгорі Перегляд.

Переходи між сторінками також можна зробити анімаційними та змінити фон до кожної сторінки окремо.