Для завантаження документів на сайт є кілька способів.

Спосіб 1. Найпростіший

Виконується так, як описано в попередній інструкції.

Спосіб 2. Економний

Завантаження великої кількості інформації на сайт робить його “важким”, він довго завантажується і врешті-решт може переповнитись , і перестане приймати інформацію. Тому для зберігання файлів можна використати хмарне сховище. Наприклад, Google Диск.

Якщо ви не користуєтесь даним хмарним сховищем, можна використати те, що вже описувалося в попередніх уроках – SlideShare. Адже туди завантажують не тільки презентації, а й різні документи. Завантаживши файл  на SlideShare, ви можемо, скопіювати посилання, вставляти його аналогічно до способу 1.

Можна також скористатися викладеними там матеріалами.  Зайдіть на сервіс http://www.slideshare.net/

Виберіть тип файлу (Документ) і мову. Серед поданих документів виберіть ті, що ви хочете завантажити на сайт. Натисніть на нього, Під документом натисніть кнопку Share і скопіюйте посилання.

Це посилання додайте на свій сайт.

Для цього вставити на сторінку елемент (текст, картинку, кнопку тощо). Натиснути значок посилання і вибрати Веб-адрес. У віконечко вставити скопійоване посилання на документ. 

Спосіб 3. Демонстраційний

Якщо ви бажаєте, щоб документ можна було переглянути безпосередньо на сторінці сайту, його можна вбудувати .  Для цього скористайтесь наступною інструкцією.

Скопіюйте код для вбудовування із уже відомого вам SlideShare.

Тепер переходимо на свій сайт (в редактор).  У лівому меню вибираємо Додати (1), Еще (2), HTML-код (3).  Вставляємо сформований код (4-5-6-7) і затисканням миші формуємо розмір і ставимо елемент в потрібне місце.

Далі стандартна процедура: Опублікувати – Переглянути.