Новий курс "Інтерактивні робочі аркуші - сучасний інструмент для взаємодії з учнями

Цей курс для

вчителя, що прагне на своїх уроках застосувати універсальний інструмент, в якому буде зібрано весь матеріал, необхідний учню для вивчення теми

педагога, який під час дистанційного навчання бажає створити інтерактивні ресурси, в яких учні будуть виконувати цікаві завдання в ході вивчення теми уроку

репетитора, що хоче створити такі матеріали для уроку, які значно полегшать роботу і учня, і вчителя, а також зроблять індивідуальне заняття нестандартним і цікавим

педагогів, що готуються до атестації, створюють власні колекції цифрових ресурсів, поширюють їх серед колег, публікують на сайті та надсилають на конкурси

Що чекає вас на цьому курсі?

Програма курсу

Wizer.Me – інструмент для створення інтерактивних робочих аркушів.

Можна використовувати при дистанційному навчанні, для домашніх робіт, для роботи в класі на інтерактивній дошці.

 

 

Formative – інструмент формувального оцінювання. 

Дозволяє створювати інтерактивні робочі аркуші, які можна використовувати при дистанційному навчанні, для домашніх робіт, для роботи в класі на інтерактивній дошці. Учитель може створювати робочі листи на основі відеоуроків, прикріплювати до них різні завдання і запрошувати учнів до роботи.

Освітній веб-додаток Pear Deck.

Сервіс, який дозволяє вчителям розробляти презентації з вбудованими завданнями і показувати їх на будь-яких пристроях. Викладач перемикає слайди на власному комп’ютері (або планшеті), а учні розглядають презентацію на своїх пристроях, відповідають на питання і виконують завдання. Відповіді можна вивести на великий екран у реальному часі.

Buncee – чудовий конструктор онлайн-презентацій.

Відрізняється великою кількістю шаблонів, фонів слайдів, гнучкими інструментами вставки мультимедійних файлів, опитувань та тестів. Учитель може відправити урок, створений на основі Buncee, своїм учням, відстежувати їхню роботу.

LiveWorkSheets – ресурс, що дозволяє оживити навчальні матеріали.

Він може вдосконалювати робочі матеріали, створені в форматах docx, pdf, jpg і png. Перетворює звичайні сторінки в інтерактивний матеріал для самоперевірки. Можна створювати робочі листи, які містять кілька типів завдань.

Classkick – це оперативний зворотний зв’язок з учнями.

 Як з тими, хто працює в класі, так і з учнями, які займаються вдома.

Тобто вчитель і учні можуть працювати на будь-якому мобільному пристрої або зі звичайним комп’ютером незалежно від операційної системи.

За 6 тижнів ви:

значно розвинули власну цифрову компетентність, бо працюєте на запропонованих на курсі платформах;

ваші уроки стали цікавими та захоплюючими для учнів;

інтерактивні робочі аркуші ви використовуєте  під час змішаного навчання чи за методикою “перевернутий клас”;

забезпечили можливість використання формувального оцінювання та оперативного зворотного зв’язку з учнями;

спростили собі роботу, бо зробили перевірку знань автоматичною, миттєвою;

підготовлені матеріали  врази зекономили ваш дорогоцінний час;

організували ефективну співпрацю з учнями та класом.

Що говорять учасники?

Кожен із сервісів має якусь "родзинку", яка обов'язково сподобається вчителю і стане його постійним помічником у роботі. Адже так легко і просто з їх використанням можна прості завдання, тести, презентації тощо перетворити в інтерактивні.
Поліна Вишневська
вчителька математики
Курс чудовий. Як для роботи сучасного вчителя дуже доречний. Спочатку думала не встигатиму, але настільки затягує, що виконавши одне завдання чекаєш з нетерпінням інше. Бо цікаво.
Людмила Головко
вчителька фізики
Курс цікавий, пізнавальний, актуальний. Різноманітні сервіси дають можливість створювати робочі листи в реальному часі. Це можливість обирати інструменти для спільної роботи учнів.
Тетяна Лапай
вчителька фізики
Курс дуже цікавий. У наш час актуальний, тому що вивчені сервери можна використовувати як під час дистанційного, так і в НУШ. Я працюю в пілотних класах, тому обов'язково в другому семестрі планую використовувати
Валентина Кошова
вчителька зарубіжної літератури

Виберіть тариф, який вам підходить

Самостійний

доступ до матеріалів курсу

тривалість навчання 42 дні

навчання без дедлайнів

Груповий

доступ до матеріалів курсу

тривалість навчання 42 дні

перевірка завдань з коментарями

сертифікат

Індивідуальний

індивідуальна робота з тренером

перевірка завдань з коментарями

сертифікат

консультування протягом 3 місяців

Авторка курсу

Я - Ольга Гергель

Учителька математики та інформатики, учитель-методист, фіналістка обласного етапу конкурсу Учитель року - 2016, учитель-експерт Microsoft, сертифікована тренерка Cisco.
Є засновницею Віртуальної школи ІКТ, авторка 15 курсів та 4 мінікурсів, працюю з педагогами з 2015 року.

За ці 6 років я вже жодної крапельки не сумніваюся у правильності свого вибору. Після 32 років роботи вчителем математики я змінила свою професію. Тепер я навчаю інших вчителів, як зробити уроки цікавішими, ефективнішими, а свою роботу – ненудною. Багато випускників Віртуальної школи ІКТ стали переможцями серйозних конкурсів, здобули авторитет у колективах, впевненість у собі. Є ті, хто вчиться просувати свої знання не тільки у школі, а й поза її межами, використовуючи вивчені інструменти.

Відгуки учнів про мої курси завжди мотивують, змушують прагнути вперед, шукати нові теми. Для мене завжди на першому місці саме педагог, можливість допомогти йому. Я щоразу ставлю себе на його місце, розумію як складно все поєднувати, шукати час, ресурси. Ніколи не відмовляю у допомозі, якщо за нею звертаються.

Чи буває, що хтось незадоволений? Звичайно! Я вчуся не засмучуватися. Це ж дуже добре - є куди рости і що міняти.
Сьогодні свою життєву позицію я бачу в тому, щоб вийти із системи, змінитись, зміцніти, стати сильнішою і повернутися, щоб змінювати саму систему.

Сертифікат

За результатами навчання ви можете отримати сертифікат. Для цього потрібно виконати не менш як 75% завдань правильно.

Віртуальна школа ІКТ є суб’єктом підвищення кваліфікації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №800

ФОП Гергель Ольга Василівна
Реєстраційний номер: 2433911921
КВЕД 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у.
Перелік курсів, програми https://vsikt.com.ua/osvitni-prohramy-kursiv/
Сертифікат відповідає вимогам Положення.
Реєстр сертифікатів https://vsikt.com.ua/reiestr-sertyfikativ/

 

Контакти

teacher.vsikt@gmail.com

+380 (97) 741-83-06