Гейміфікація навчання

створіть власні навчальні ігри

пазли, ребуси, кросворди, навчальні ігри, квести, дидактичні вправи

отримайте доступ до вправ 24/7

розміщуйте ігрові вправи в хмарних сервісах і відкривайте коли і де потрібно

використайте інтернет-сервіси

інтерактивні дошки, електронні книги онлайн, інтерактивні плакати та відео

візуалізуйте навчальні матеріали

в програмах для створення анімованих презентацій та роликів

виберіть ідеальний план

150 грн

ДОСТУП

300 грн

ДОСТУП + СЕРТИФІКАТ + ПІДТРИМКА

1100 грн

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН

ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

Навчання проводить Віртуальна школа ІКТ, яка є суб’єктом підвищення кваліфікації педагогічних працівників, КВЕД 85.59, реєстраційний номер: 2433911921. 

Авторка і тренерка курсів – Ольга Гергель, учителька математики та інформатики, учитель-методист, фіналістка обласного етапу конкурс у Учитель року – 2016, учитель-експерт Microsoft, сертифікована тренерка Cisco. Є засновницею Віртуальної школи ІКТ, авторка 13 курсів та 4 мінікурсів, працює з педагогами з 2015 року

По завершенню навчання учасники, що успішно виконали не менш як 75% завдань, отримають сертифікат на 30 годин (за кожен курс).

Заняття розпочинаються на наступний день після підтвердження реєстрації (оплати).

Кожен учасник, який приєднається до навчання у травні, матиме право на безкоштовну 30 хвилинну консультацію тренера. Якщо вам не підійде формат навчання, ви можете отримати назад свої кошти протягом 5 днів від початку занять (без банківських відсотків).

Віртуальна школа ІКТ

 – це сервіс для підвищення кваліфікації педагогів.

 

Про нас кажуть

Щиро дякую за можливість отримувати нові знання. Я з Вами ще з 2016 року. Пройшла курси і мінікурси. Постійно новинки в навчанні, крокуємо в ногу з часом. Разом з Вами ми отримуємо
Тетяна Балюк
учитель
Я тільки починаю працювати з різними платформами та програмами. Тому мені все цікаво. Дуже вдячна за надання можливости зараєструватися у Віртуальній школі ІТ. Буду рада і надалі отримувати запрошення на інші курси.
Олена Сливко
учитель
Головне , що навчання без нудної теорії. Суцільна практика. Бери – і роби! Ця платформа допоможе мені організувати роботу всього класу під час дистанційного навчання – адже нам обіцяють у наступному році змішане навчання ( очно – дистанційне). Тож , крім Сlassroom, у мене в запасі буде ще не один інструмент.
Тетяна Кучина
учитель
Давно хотіла спробувати і наважилася, не шкодую ні грама та обов'язково продовжу навчання ще.
Олена Кобилінська
методист

Контакти

+380 (97) 741-83-06

teacher.vsikt@gmail.com